Programy prowadzone w szkole
podstawowej:
|
|
AMATORSKIE
PODCHODY WZROKOWE I SMAKOWE
Program
zajęć plastyczno – kulinarnych
z elementami przedsiębiorczości
OPRACOWAŁY:
ALICJA DZIAK, MAŁGORZATA MOŚCICKA |
|
|
W ZGODZIE Z
PRZYRODĄ
Program zajęć
ekologiczno – zdrowotnych dla uczniów kl. IV – VI
OPRACOWAŁA:
HANNA SKORUPA |
|
|
SAMARYTANIN
Koło charytatywne dla
uczniów Szkoły Podstawowej
OPRACOWAŁ:
WALDEMAR PAŚNIKOWSKI
|
|
|
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ
MISTRZEM SZACHOWYM
Program koła
szachowego
OPRACOWAŁ:
STANISŁAW ZYCH
|
|
|
I JA TO POTRAFIĘ
Program korekcyjno –
kompensacyjny przeznaczony dla uczniów kl. I z trudnościami w czytaniu
i pisaniu
OPRACOWAŁA:
ELŻBIETA KOT
|
|
|
MOJA MAŁA OJCZYZNA
Program edukacji
regionalnej dla klas IV-VI
OPRACOWAŁA:
MARIOLA WYSZOMIRSKA |
|
|
HAPPY ENGLISH
Program zajęć
pozalekcyjnych z języka angielskiego
dla uczniów
szkoły podstawowej
OPRACOWAŁA: IRENA KUPRYK |
|
|
SKRZYDLATE SŁOWA
LĄDUJĄ W MOJEJ GŁOWIE
Program zajęć
przeznaczony dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
OPRACOWAŁA:
ALICJA DZIAK |
|
|
WESOŁA NUTKA
Koło muzyczno-ruchowe
dla klas I-III
OPRACOWAŁA:
JOLANTA STOLARCZYK |
|
|
KOŁO TEATRALNE
„MARIONETKI”, „PINOKIO”, „KRASNALE”
Program zajęć z
edukacji teatralnej dla klas II – III
OPRACOWAŁY: ANNA KALINOWSKA, DOROTA MAKOWSKA, JOLANTA STOLARCZYK |
|
|
Z KOMPUTEREM ZA
PAN BRAT
Program zajęć
pozalekcyjnych koła informatycznego
OPRACOWAŁ:
ANDRZEJ SUCHODOLSKI |
|
|
EDUKACJA Z
INTERNETEM
Program zajęć
pozalekcyjnych
OPRACOWAŁ:
ANDRZEJ SUCHODOLSKI |
| |
|
ZABAWA Z TENISEM
STOŁOWYM
Pogram zajęć
sportowo- rekreacyjnych dla uczniów klas I-III
OPRACOWAŁ:
RAFAŁ JANOWSKI |
|
|
ZNAM REGION W
KTÓRYM ŻYJĘ
Program edukacji
regionalnej
OPRACOWAŁ:
MARIUSZ OSIAK |
|
|
KOLOROWY ŚWIAT
Koło plastyczne dla
klas I-III
OPRACOWAŁA:
MAŁGORZATA STASZEWSKA |
|
|
TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE
Program zajęć
rytmiczno-tanecznych dla klas I-III
OPRACOWAŁA:
DOROTA MOŚCICKA |
|
|
NONA
Program zajęć kółka
muzycznego dla klas IV – VI.
OPRACOWAŁ:
JAROSŁAW GOŁĘBIOWSKI |
|
|
POZNAJEMY ŚWIAT
Program Zielonej
Szkoły
OPRACOWAŁA:
ANNA KALINOWSKA |
|
|
MATEMATYKA DA SIĘ
LUBIĆ
Program pracy z
uczniem uzdolnionym matematycznie dla klas IV – VI.
OPRACOWAŁA:
MARZENA CIOŁEK |
|
|
I TY MOŻESZ ZOSTAĆ
MATEMATYKIEM
Program pracy z
uczniem słabym matematycznie dla klas IV –VI.
OPRACOWAŁA:
MARZENA CIOŁEK |
|
|
KAŻDE DZIECKO UMIE
PŁYWAĆ
Program dla klas I
– VI.
OPRACOWAŁ:
GRZEGORZ RYCHTA |
|
|
UCZYMY SIĘ POPRAWNIE
MÓWIĆ
Program zajęć logopedycznych dla klas I – VI.
OPRACOWAŁA:
JOLANTA DOMAŃSKA |
|
|
MŁODY ZAPAŚNIK
Program zajęć dla uczniów szkoły podstawowej.
OPRACOWAŁ:
GRZEGORZ RYCHTA
|
|
|
ĆWICZ RAZEM
Z NAMI - ZDROWE I SPORTOWE FERIE ZIMOWE
Program zajęć dla uczniów szkoły podstawowej i
gimnazjum
OPRACOWALI:
KATARZYNA KRYCZKA, PAWEŁ GRULA, GRZEGORZ RYCHTA, DOROTA MOŚCICKA, RAFAŁ JANOWSKI
|
|